Vårt team

SODERSTROM Michael

Telefon

STARKE Harald Direktør

Grunnlegger og president (administrerende direktør). Snakker svensk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 76 08 13 84 harald@rivierakeys.com Se eiendommer

STARKE Colette Administrativ sjef

Ansvarlig for administrasjon. Snakker fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

THORSEN CASPAR Lise Salgssjef

Leder for salgsteamet. Snakker norsk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 03 42 19 27 lise@rivierakeys.com Se eiendommer

LARAMEE Valerie Administrativ assistent

Administrativ-kommersiell assistent. Snakker fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 62 51 75 03 val.l@rivierakeys.com

BOSCO Olivia - (New-Build) Eiendomskonsulent - Nye prosjekter

Spesialist for nybygg på Den franske rivieraen. Snakker fransk, svensk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 mobil +33 7 70 34 24 15 newconstructions@rivierakeys.com Se eiendommer

BAQUE Eva Eiendomskonsulent

Fra Nice og området rundt, til Menton. Snakker norsk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 24 36 85 75 eva@rivierakeys.com Se eiendommer

BEDEAU Virginie Eiendomskonsulent

Cannes, Antibes og innlandet. Snakker fransk, engelsk og spansk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 30 71 88 73 virginie@rivierakeys.com Se eiendommer

BOUTRY Valérie Eiendomsmegler

Valérie er din kontakt når du leter etter bolig i Provence. Snakker fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com Se eiendommer

CHIAPPARINO Teresa Eiendomskonsulent

Antibes og Cap d'Antibes og omegn. Snakker italiensk, fransk, russisk og engelsk.

Telefon +33 4 93 53 84 15 mobil +33 6 09 56 39 45 teresa@rivierakeys.com Se eiendommer

FRISK Thomas Eiendomskonsulent

Grasse og omegn. Snakker svensk, fransk og egelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 85 96 35 54 thomas@rivierakeys.com Se eiendommer

LUTZ Elisabeth Eiendomskonsulent

Var-området og kysten mellom Sainte-Maxime og Saint-Raphaël. Snakker fransk, engelsk og tysk.

Telefon mobil +33 7 83 64 74 75 elisabeth@rivierakeys.com Se eiendommer

PETTERSSON Anders Eiendomskonsulent

Cannes og omegn. Snakker svensk, fransk, engelsk og dansk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 82 55 91 16 anders@rivierakeys.com Se eiendommer

POUPA Valerie Eiendomsmegler

Agay, Saint-Raphaël og Sainte-Maxime og omegn. Snakker fransk, engelsk, norsk og spansk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 07 89 84 17 valerie@rivierakeys.com Se eiendommer

THOURSIE PEYRON Karin Eiendomsmegler

Cannes og omegn. Snakker svensk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 20 80 85 69 karinTHP@rivierakeys.com Se eiendommer

TOOHEY Patricia Eiendomskonsulent

Var-området helt til Draguignan. Snakker engelsk og fransk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 60 73 29 48 pat@rivierakeys.com Se eiendommer

TOPEL Ulrika Eiendomskonsulent

Nice og området rundt. Snakker svensk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 25 77 17 22 ulrika@rivierakeys.com Se eiendommer

DELLESKOG Ann-Chaa Property Management-konsulent

Eiendomsforvaltning og concierge-tjenester. Snakker svensk, fransk, engelsk og italiensk.

Telefon mobil +33 6 43 17 63 24 ann-chaa@rivierakeys.com Se eiendommer

LEJAY Natacha Juridisk konsulent

Juridisk rådgivning i selskapet.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

HILLER TAHAR Karin Markedskonsulent

Ansvarlig for markedsføring og kommunikasjon. Snakker svensk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

TORP Kjersti Konsulent

Norske oversettelser for selskapet. Snakker norsk, fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 kjersti@rivierakeys.com

BASONE Noe Meglerstudent

Cannes og omegn. Snakker luxemburgsk, fransk, tysk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 noe@rivierakeys.com

DANIELSSON Christine Meglerstudent - Nye prosjekter

Nybygg på Den franske rivieraen. Snakker fransk, svensk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 16 04 35 68 info@rivierakeys.com Se eiendommer

POURCHIER Godefroy Meglerstudent

Saint-Raphaël og Var-området. Snakker fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 60 22 00 38 godefroy@rivierakeys.com

O'NEILL Laura Student innen markedsføring og kommunikasjon

Ansvarlig for sosiale medier, arrangementsplanlegging. Snakker fransk og engelsk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

BERTINET Pascal Meglerstudent

Nice og området rundt. Snakker fransk, engelsk, nederlandsk og russisk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 pascal@rivierakeys.com Se eiendommer

THOMAS Aurélie Konsulent

Snakker fransk, engelsk og italiensk.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 69 11 47 38 aurelie@rivierakeys.com