Vårt team

STARKE Harald VD

Grundare och president (VD). Talar svenska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 76 08 13 84 harald@rivierakeys.com Se bostäder

STARKE Colette Administrativ chef

Ansvarig för administration. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

THORSEN CASPAR Lise Försäljningschef

Chef för säljteamet. Talar norska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 03 42 19 27 lise@rivierakeys.com Se bostäder

LARAMEE Valerie Administrativ assistent

Administrativ-kommersiell assistent. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 62 51 75 03 val.l@rivierakeys.com

BAQUE Eva Fastighetsförmedlare

Från Nice med omnejd, till Menton. Talar norska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 24 36 85 75 eva@rivierakeys.com Se bostäder

BEDEAU Virginie Fastighetsförmedlare

Cannes, Antibes och inlandet. Talar franska, engelska och spanska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 30 71 88 73 virginie@rivierakeys.com Se bostäder

BOUTRY Valérie Fastighetsmäklare

Valérie är din kontakt när du söker bostad i Provence. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com Se bostäder

CHIAPPARINO Teresa Fastighetsförmedlare

Antibes och Cap d'Antibes med omnejd. Talar italienska, franska, ryska och engelska.

Telefon +33 4 93 53 84 15 mobil +33 6 09 56 39 45 teresa@rivierakeys.com Se bostäder

DANIELSSON Christine Fastighetsförmedlare

Cannes med omnejd. Talar franska, svenska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 16 04 35 68 christine@rivierakeys.com Se bostäder

EKLUND GEAR Anna Fastighetsförmedlare

Nice med omnejd och ända till Menton. Talar Franska, Engelska och Svenska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 45 11 79 16 anna@rivierakeys.com

GLAY Patricia Fastighetsförmedlare

Cannes med omnejd. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 24 10 26 45 patricia@rivierakeys.com Se bostäder

LINDESKOG Sophie Fastighetsförmedlare

Antibes och Valbonne med omnejd. Talar Franska, Engelska och Svenska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 45 88 01 25 sophie@rivierakeys.com

LUTZ Elisabeth Fastighetsförmedlare

Länet Var och kusten mellan Sainte-Maxime och Saint-Raphaël. Talar franska, engelska och tyska.

Telefon mobil +33 7 83 64 74 75 elisabeth@rivierakeys.com Se bostäder

PETTERSSON Anders Fastighetsförmedlare

Cannes med omnejd. Talar svenska, franska, engelska och danska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 82 55 91 16 anders@rivierakeys.com Se bostäder

POUPA Valerie Fastighetsmäklare

Agay, Saint-Raphaël och Sainte-Maxime med omnejd. Talar franska, engelska, norska och spanska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 07 89 84 17 valerie@rivierakeys.com Se bostäder

SÖDERSTRÖM Michael Fastighetsförmedlare

Antibes med omnejd. Talar svenska, engelska och franska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 64 85 51 25 michael@rivierakeys.com Se bostäder

THOURSIE PEYRON Karin Fastighetsmäklare

Cannes med omnejd. Talar svenska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 20 80 85 69 karinthp@rivierakeys.com Se bostäder

TOOHEY Patricia Fastighetsförmedlare

Var-området ända till Draguignan. Talar engelska och franska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 60 73 29 48 pat@rivierakeys.com Se bostäder

TOPEL Ulrika Fastighetsförmedlare

Nice med omnejd. Talar svenska, engelska och franska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 25 77 17 22 ulrika@rivierakeys.com Se bostäder

TORP Kjersti Fastighetsförmedlare

Antibes med omnejd. Talar norska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +47 40 46 70 23 / +33 7 65 69 59 27 kjersti@rivierakeys.com

DELLESKOG Ann-Chaa Property Management-konsult

Property Management och concierge-tjänster. Talar svenska, franska, engelska och italienska.

Telefon mobil +33 6 43 17 63 24 ann-chaa@rivierakeys.com Se bostäder

FRISK Thomas Fotograf

Talar svenska, franska och egelska

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 85 96 35 54 thomas@rivierakeys.com Se bostäder

LEJAY Natacha Juridisk konsult

Juridisk rådgivning inom företaget.

Telefon +33 4 93 39 00 00 info@rivierakeys.com

HILLER TAHAR Karin Marknadsföringskonsult

Ansvarig för marknadsföring och kommunikation. Talar svenska, franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 karin@rivierakeys.com

THOMAS Aurélie Konsult

Ansvarig för LRE referrals , VEFA-assistent och projektsamordnare. Talar franska, engelska och italienska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 7 69 11 47 38 aurelie@rivierakeys.com

O'NEILL Laura Studerande inom marknadsföring och kommunikation

Ansvarig för sociala media, evenemangsplanering. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 laura@rivierakeys.com

POURCHIER Godefroy Mäklarstuderande

Saint-Raphaël och Var-området. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 60 22 00 38 godefroy@rivierakeys.com

LAVALLÉ Maxime Fastighetsförmedlare

Cannes med omnejd. Talar franska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 mobil +33 6 84 90 62 88 maxime@rivierakeys.com Se bostäder

BASONE Noe Mäklarstuderande

Cannes med omnejd. Talar luxemburgska, franska, tyska och engelska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 noe@rivierakeys.com

PETTERSSON Carl Mäklarstuderande

Antibes med omnejd. Talar svenska, engelska och franska.

Telefon +33 4 93 39 00 00 carlp@rivierakeys.com